Home

Deac kosárlabda edző

A DEAC Kosárlabda Akadémia Kelet-Magyarország legnagyobb utánpótlás-műhelye, 2020. január elsejétől pedig országos szinten a három kiemelt kosárlabda akadémia egyike. a kosárlabda sportágat népszerűsítő programok szervezése, részvétel sportági edző- és képzőtáborok szervezésében, lebonyolításában DEAC: Holinka-Miklós Hanna -, Mezei-Göttlinger Anna 5/3, Szabó Réka -, Mezei Dóra 2, Földvári Andrea 14. Cserék: Baczuk Virág 7, Vasas Orsolya 8/6, Ocsenás Flóra 3, Herdon Anna 4/3, Sükei Zsuzsa 2, Záhorszky Nikolett -. Edző: Kovács Imre

A debreceni rögbiszakosztályt (DEAC Rugby Football Club) 2012-ben - elsősorban egyetemi klubként - a Debreceni Egyetem orvostanhallgatói alapították, majd több név- és profilváltást követően végül 2019 végén került a DEAC égisze alá A DEAC férfi röplabdacsapata 2003-ban jutott fel a bajnokság legmagasabb osztályába, az NBI-be. Ez idő óta minden évben újra és újra megszereztük az NBI-ben való indulás jogát. Az elmult évi bajnokságban a 9. helyen végeztünk és itt indulhatunk a 2017/18-as bajnoki évben is Mozgalmas éven van túl a DEAC edzői stábját már második éve erősítő Kovács Adrián. A fiatal szakember a felnőtt csapat segédedzői pozíciója mellett a másodosztályú-, az U20-as és az egyetemi.. DEAC Kosárlabda, Debrecen. 2,7 E ember kedveli. A DEAC NBI A-csoportos kosárlabda csapatának hivatalos facebook oldal Nyolc utánpótlás edző részvételével a napokban FIFA-bajnokságot indít a DEAC labdarúgó-szakosztálya. A szakemberek sorsolás alapján kaptak csapatokat, ennek eredménye: Balla Imre (U16-os és U15-ös edző): Juventus Benczik Zsolt (U14-es és U13-as edző): PSG Hegedűs Györk (U10-es és U7-es másodedző, DASE-játékos): Tottenha

Karrier - DEAC K

1. denre megtanít. Ernest He
  2. A férfi kosárlabda NB I keddi játéknapján a Sopron fordulatos mérkőzésen 86-81-re legyőzte idegenben a DEAC-ot. Hiába állt fel többször is a DEAC, a győzelem nem csúszott ki a soproni kezekből (Fotó: Matey István/Hajdú-bihari Napló
  3. dent megtett a borsodiak ellen, ám ezúttal ez kevésnek bizonyult. DEAC/B - DVTK-ÉLSK T 30-110 (3-21,10-32, 8-27, 9-30
  4. Nagy Gábor testnevelő tanár és kosárlabda edző - MOL Tehetséggondozásért Díj 2013. - video dailymotion Kezdőlap - DEAC Kosárlabda Konrád emlékeztetett, hogy több kormányzati szereplő és sok fideszes is a Soros Alapítvány ösztöndíjával folytatott kutatást és végzett posztgraduális képzést a rendszerváltás idején.
  5. A második félidőben a DEAC volt aktívabb. 51. percben Papp lövése Belényesin változtatott irányt, és pár méterrel elkerülte a kaput. Az 54. percben a meccs egyik legnagyobb helyzetét Nagy Krisztián hagyta ki, gyengén lőtte el a labdát a tizenhatoson belül
  6. Kosárlabda; Kosárlabda: Spanyol erőnléti edző érkezik a DEAC-hoz. Adriá Martí Peiro személyében új erőnléti edző érkezik a Debreceni Egyetem csapatához. A spanyol szakember Kovács Adrián segítője lesz a felnőtt csapatnál, emellett az akadémia U20-as csapatárért lesz felelős
  7. Az új edző elmondta, a cél a bennmaradás az NB II-ben, ehhez pedig a legfontosabb, hogy masszívabb védekezést kell bemutatnia a csapatnak. A DEAC öt meccs óta nem tudott pontot szerezni, legutóbb a Vasastól kaptak ki 4-1-re

Sopronban győzött női csapatunk! - DEAC Kosárlabda

A DEAC erdélyi túrájának harmadik mérkőzésén, Brassóban is nélkülöznie kellett David Musialnak a legjobb csatárát, Jakub Izackyt, így nagyon nehéz feladat várt a hajdúságiakra a Farkasok otthonában. A Csíkszeredában megsérült cseh támadó helyét a mindössze 17 éves Mihalik András vette át az első sorban DEAC Kosárlabda Akadémia: Jankó Csaba 23, Varga Boldizsár 7, Debreczeni Olivér 18, Seszták Miklós 7, Balázsi Ákos 0, cserék: Czipka Milán 9, Sass Barnabás 3, Illés Gergely 2, Vitányi Dominik 2, Makray Balázs 0, Zsíros Máté 0, Edzők: Tedi Bukov, Halmai Norbert. 2020. augusztus 27. csütörtök A csopor Ötpontos győzelmet aratott a DEAC kosárlabdacspata az OSE Lions ellen a hatodik fordulóból bepótolt bajnokin. A tartalékos hazaiak már húszponttal is vezettek a negyedik negyedben, de a nagyot küzdő oroszlányiak visszajöttek a mérkőzésbe, s csak az utolsó másodpercekben dőlt el a találkozó A Debrecen öt ponttal kerekedett vendége, az Oroszlány fölé a férfi kosárlabda NB I alapszakaszának vasárnapi mérkőzésén, ezzel a tabella DEAC kosárlabda: tartalékos csapattal győzelem a Oroszlány ellen - hajdupress.h Ez az akarat és a szív diadala volt Vezetőedzőnk szerint egy kiváló Körmendet győztünk le, vezetőedzőnk reméli, Lukács Norbert sérülése nem súlyos és számolhat vele a következő bajnoki

Soproni Kosárlabda Club hivatalos weboldala A mérkőzés nagy részében kézben tartva az irányítást, szinte végig vezetve bravúros és roppant értékes győzelmet aratott tartalékos csapatunk Debrecenben DEAC-SKC 81-86 (23-26, 19-20, 15-20, 24-20) Debrecen, férfi NB I., zárt kapuk mögött V.: Földházi, dr Az ELTE BEAC Kosárlabda Szakosztálya a sportág magyarországi úttörői közé tartozik: részt vett az 1939-40-ben megrendezett első Bajnokságon azóta megszakítás nélkül a bajnokság élvonalában szerepel Továbbra is ott loholt az ellenfele nyakán a DEAC, amely végül a 25. percben egyenlített, a fordítás viszont nem jött össze, sőt, megint kezdett ellépni a Körmend (46-53). Guyton hármasa a legjobbkor hullott be hazai szempontból, azonban négy gyors vendég pont is érkezett még az utolsó másodpercekben. 49-57 DEAC Kosárlabda Akadémia. 2,516 likes · 1,175 talking about this · 20 were here. A DEAC Kosárlabda Akadémia hivatalos Facebook oldala

See more of DEAC Kosárlabda on Facebook. Log In. or. Create New Account. See more of DEAC Kosárlabda on Facebook. Log In. Forgot account? or. Create New Account. Not Now. Related Pages. DEAC Kosárlabda Akadémia. Sports Club. Coach Kovacs. Coach. Debreceni Sportcentrum. Stadium, Arena & Sports Venue. DEAC Jégkorong

Akadémiai vezető: Becsky István Technikai vezető: Varga Kata Gazdasági és munkaügyi vezető: Nagy Norbert Belső kommunikáció és gyermekvédelmi felelős: Tarsoly Andor Béla Külső kommunikáció és marketing felelős: Erdei Ádám Szakmai Igazgató: Ráthonyi Tamás Szakmai igazgatóhelyettes: Kovács Balázs Fiú Szakágvezető: Ráthonyi Tamá A DEAC közleménye: Adriá Martí Peiro személyében új erőnléti edző érkezik a Debreceni Egyetem csapatához. A spanyol szakember Kovács Adrián segítője lesz a felnőtt csapatnál, emellett az akadémia U20-as csapatárért lesz felelős Tizennégy pontos sikert aratott az első forduló rangadóján a Debreceni Egyetem kosárlabdacsapata. A klub honlapján olvasható beszámoló szerint az első negyedben megszerzett előny után szinte végig futottak az eredmény után a vendég paksiak, de 15 hárompontost értékesítő Kovács-csapat végül megérdemelten győzött. DEAC - Atomerőmű SE 97-83 (28-19, 22-22, 22-22, 25.

Nyíregyházi Kosárlabda Klub. Men elnök, szakosztály vezető, edző. Leányvári Attila TAO munkatárs. Ferenczi Tamás szakedző, edző U14, U12. Brane Savic edző U16. Hegedűs Ferenc főiskolai docens, edző U11. DEAC KA 6. MEAFC 7. Nyíregyházi SC KA 8. NYKK Eötvös. LikeBo A DEAC ellen már magabiztosabbak voltunk, helyenként magabiztosan játszva hoztuk a kötelező elvárt győzelmet. A harmadik meccsen a házigazda Kazincbarcika ellen végre azt láttam, amit gyakoroltunk az edzéseken, gyors támadásaink voltak, a védekezésünk és a nyitásaink jók voltak

Rögbi - DEAC

DEAC - Szakosztályo

Az új edző(k) kiválasztásánál fontos volt a debreceni kötődés, nem bajnokcsapatot kérünk továbbra sem, hanem, hogy ez a csapat az egyetem színvonalához méltó legyen - beszélt Jávor András, a DEAC elnöke az edzőváltásról. A Debreceni Labdarúgó Akadémiával lesz újabban kapcsolatban a DEAC Edző: Gábor Erzsébet. A női kosárlabda bajnokság második vonalának hatodik körében a három lejátszott meccse után második Kanizsai Vadmacskák a DEAC otthonába látogatott. Bánhegyi Beatrix, Jurkó Noémi, Kovács Rebeka, valamint Baa Dominika is egyből duplával jelentkezett az első negyedben, majd Fuisz Viktória is. A Körmend kétszeri hosszabbításban kerekedett vendéglátója, a Debrecen fölé a férfi kosárlabda NB I alapszakaszának szerdai játéknapján. A hazaiaknál már Kétszeri hosszabbítás után kapott ki a DEAC a Körmendtől - hajdupress.h

DEAC Kosárlabda - Mozgalmas éven van túl a DEAC edzői

Kosárlabda: Somogyi Ádám boldog, hogy ismét a felnőttválogatottban dolgozhat. 2020. július 15. szerda. A DEAC első osztályú kosárlabda-bajnokságban szereplő csapatának irányítójával, a húszéves Somogyi Ádámmal beszélgettünk azután, hogy ismét meghívót kapott a felnőttválogatott keretébe 112 éves a Magyar Egyetemi - Főiskolai Sportszövetség. A Nemzeti Diák, Hallgatói és Szabadidősport Szövetség tagj edző . Horváth Bianka edző . Sándor Ádám Technikai vezető . Még nincsenek meccsek meghirdetve . BEAC Újbuda U23 - DEAC . 72 . 51 . 2019. 02. 03., 16:00. Pontszerzők: Részletes statisztika . Az oldal a BEAC Női Kosárlabda Szakosztály, a BEAC Női Kosárlabda Utánpótlásért Alapítvány, a BEAC 1898 Nonprofit Kft. és a. A DEAC NB1-es kosárlabda csapata a mai napon egy előzetes állapotfelméréssel megkezdte a 2017-18-as felkészülést. A vizsgálatok Takács Dániel erőnléti edző és rehabilitációs szakember vezetésével zajlottak a Sportdiagnosztikai, Életmód- és Terápiás Központban Soproni Kosárlabda Club hivatalos weboldala 18 percig erőlködve, görcsösen játszva, de a félidő hajrájában felzárkózva, a szünetben még 3 pontos hátrányban voltunk a Milost nélkülöző DEAC-cal szemben, ám szédületes, ritkán látható, 40 pontos harmadik negyedet produkálva, kiváló csapatmunkával legyőztük az utolsó.

A DEAC otthonában lépett pályára szombaton a férfi élvonalbeli kosárlabda-bajnokságban a Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét. A találkozón végig a debreceniek voltak előnyben, ám a KTE nem adta fel és többször megközelítette ellenfelét, a vége azonban a hazaiaknak sikerült jobban és 67-59-re nyertek Négy mérkőzést, köztük két rangadónak nevezhető összecsapást rendeztek a héten a Nemzeti Egyetemi Bajnokságban a hölgyeknél. A keleti csoportban az ELTE-BEAC kitűnő második félidei játékával tudott nyerni a DEAC otthonában, míg a Miskolc a papírformának megfelelően simán verte a javuló játékot mutató nyíregyháziakat Négy mérkőzést rendeztek a héten a Nemzeti Egyetemi Kosárlabda Bajnokságban a férfiaknál. Egy meglepetés született: az eddig tartalékosan súlyos vereségeket szenvedő, ám ezúttal erősebb összetételben pályára lépő egri együttes nagy csatában nyerni tudott az erősen tartalékos DEAC otthonában. A keleti csoport másik meccsén a másik debreceni együttes, a DMSE egy.

DEAC Kosárlabda . Idén is lehet szavazni az év rendezvényére Debrecenben, közte a 3x3 Európa-bajnokságra. Az ötnapos kosárlabda őrület a város egyik leglátványosabb eseménye volt 2017-ben, az időközben a Nyári olimpiai játékok programjába is felvételt nyerő sportág küzdelmein rendre megteltek a lelátók a Kossuth téren Isten hozott nálunk Lucas! Kérlek pár sorban foglald össze kinek örvendhetünk személyedben! Üdv mindenkinek!Lucas Alborchnak hívnak, 24 éves vagyok..

DEAC Kosárlabda - Kezdőlap Faceboo

1. A férfi kosárlabda NB I-ben a PVSK-Veolia hazai pályán szenvedett vereséget a DEAC-tól
  2. Elképesztő izgalmak között, hosszabbításban aratott két pontos győzelmet a DEAC kosárlabdacsapata az NBI 7. fordulójában Szegeden. A ráadás utolsó másodperceiben az új igazolás, Stefan Moody szerezte a győztes kosarat. Naturtex-SZTE-Szedeák - DEAC 100-102 (19-23, 27-19, 21-23, 20-22, 13-15) Szedeák: Wirth 9/3, Milisavljevics 3, BALMAZOVICS 21/6, KRAPICS 37/15, Olasz.
  3. A Gál Ferenc Egyetem Szarvasi Gyakorlóintézménye együttműködési megállapodást írt alá a DEAC Kosárlabda Akadémia partnerszervezetével, a Civis Kosárlabda Klubbal. A Mészáros Richárd és Darida Csilla vezette sport kft. a kiváló edző stábbal, Darida Károly és Darida Károlyné Ani néni sportnevelők szakmai.

FIFA-bajnokság a DEAC fociedzői között - DEAC

A DEAC kockáztatott, vészkapus játékra váltott - ami Vas büntetett, erőszakosan labdát szerzett, és bőven a saját térfeléről gurított az üres kapuba (2-6). A közvetlen hajrá pedig már nem tartogatott izgalmakat, gólokat. roppant magabiztos győzelmet aratott a Haladás A férfi kosárlabda szakosztály az ARAK-ból nőtt ki és 1950-ben jutott fel az NB1-be. Az ötvenes években a fehérvári kosárlabdázás két játékost is adott, abban az évtizedben Európa egyik legerősebb válogatottjának számító nemzeti csapatba Férfi MEFOB, Keleti csoport, 4. forduló 2020. november 9., Tüskecsarnok ELTE BEAC - DEAC 82 - 79 (19-9, 16-22, 15-24, 21-16, 11-8) ELTE BEAC: Borsos B 14, Szabó B 6/3, TIMÁR G 10/3, IPACS D 16/9, Somosi Á 3, BARTOS B 21/3, JÓNÁS B 12, Filák T -. Edző: Csányi Zoltán Megérdemelten győzött a Kosársuli otthonában a bajnoki címre hajtó Debrecen gárdája a az NBI B csoportos bajnokság legutóbbi fordulójában. A vendégek a második negyedtől végig irányították a találkozót, magabiztos sikerükkel pedig menetelnek az első hely felé. A kék-sárgák vereségük ellenére továbbra is őrzik felsőházi rájátszást jelentő harmadik helyüket KOSÁRLABDA. Férfi NB I. Nagy csatában nyert a DEAC az éllovas otthonában KOSÁRLABDA. Férfi NB I. Debreceni győzelem Friss hírek. Az edző és a kapus is marad Debrecenben JÉGKORONG. Friss hírek. A sereghajtó nyert, a címvédő vereséget szenvedett az Ertse Ligában JÉGKORONG. Friss hírek. A Csíkszereda nyerte az erdélyi.

A Debreceni VSC 1-1-es döntetlent játszott a BFC Siófok otthonában a labdarúgó NB II harmadik fordulójának vasárnapi játéknapján. A DVSC először veszített, a Siófok pedig először szerzett pontot a mostani idényben, így már csak az újonc DEAC áll pont nélkül a tabellán, mivel házigazdaként 2-1-re kikapott a Dorogtól A DEAC közleménye szerint a program változott. Váradi Kornél személyében egy Kovács Adriánhoz hasonló, fiatal, ambiciózus edző irányítja a csapatot, kettejük taktikai csatája érdekesnek ígérkezik. Tags: Covid-19 DEAC kosárlabda. Continue Reading A férfi kosárlabda NB I/B keleti csoportjának első tavaszi fordulójában a vártnál sokkal nehezebben, csak hosszabbítás után tudta kiharcolni a győzelmet a Vásárhelyi Kosársuli gárdája a rendkívül motivált és tehetséges fiatalokból álló debreceni egyetemisták ellen DEAC-Sopron 90-72. Tweet. A férfi kosárlabda NB I alsóházi rájátszásában az alapszakasz utolsó négy helyezettje oda-vissza alapon mérkőzik egymással - ez a hat meccs dönt a bennmaradásról. Tapsot érdemeltek a debreceni kosarasok szerda este - Fotó: Facebook. Az újonc DEAC az alapszakaszban elért eredményei alapján két.

- mondta a pályája kezdetéről az amerikai játékos. Megan Walker a UConn szakmai programjában évről évre lépett előre. Geno Auriemma átlagban 15.5 percet adott neki az első évében, aztán ahogy az egyetemi rendszerben lenni szokott, a második évadban már 30 perc felett jegyzett meccsenként Erőnléti edző: Adrian Ariza, Horváth Balázs Fiziotréner: Horváth Hajnalka Elnök: Balássi Imr

DEAC - Főolda

Igaznak bizonyultak a Nemzeti Sport információi, a korábbi ceglédi edző, Schőn László lett Kondás Elemér utódja a labdarúgó NB III Keleti csoportjában szereplő DEAC-nál, miután közös megegyezéssel szerződést bontott volt klubjával Szolnoki Olajbányász-DEAC (80-62) NYILVÁNOS EDZÉS, UTÁNA SZURKOLÓI ANKÉT (2020.02.02). Közös edzés a Szolnoki Kosárlabda Akadémia U16-os csapatáva Kosárlabda: új edző a magyar élcsapatnál Nagy cipőbe lépett a szakember. 2018-06-25 16:44:23. Szerkesztő: Bíró Ádám A szlovén Gasper Okorn lett a bajnoki ezüstérmes Falco-Vulcano Energia KC Szombathely férfi kosárlabdacsapatának a vezetőedzője. A klub honlapja szerint a 45 éves tréner gratulált elődjének, Srecko. DEAC-Oroszlányi SE: 2020-01-10 18:30 Oláh Gábor utcai Sportcsarnok : Szöveg. A Debreceni Kosárlabda Akadémia, a Cívis Kosárlabda Klub és Debreceni Sportcentrum Sportiskola 2019-2020-as edzésrendje Várunk Mindenkit Csapatainkban! Gyere és Kosarazz Velünk! Cívis Kosárlabda Klub. Edző: Vajda László.

Edző: Kovács Imre. Lőrinc István, edző (MEAFC): Gratulálok a lányoknak a nagyszerű helytálláshoz! Ha a kispadunk hosszabb lett volna, akár meglepetés is érhetett volna ezen a mérkőzésen Férfi kosárlabda NB I: szoros meccsen nyert az éllovas az újonc DEAC ellen Hírszerkesztő - 3/22/2018 09:42:00 de. A listavezető ellen az utolsó pillanatig volt esély a győzelemre, végül a kupagyőztes szolnokiak hatpontos sikerével zárult a meccs GYÁSZHÍR - Elhunyt Csányi Barna. Életének 81. évében elhunyt Csányi Barna, Eger díszpolgára, a közismert és nagy tiszteletnek örvendő tanár, edző és sportvezető, a Heves Megyei Kosárlabda Szövetség korábbi főtitkár Csere: Sólyom 9/3, Zsuga 4/3, Szekeres F., Nemes F. Edző: Kádár Tamás - Igazi csapatmunka volt. Örülök, hogy hazai pályán sikerült magabiztos játékkal előrukkolni - mondta Jakab Máté, a szolnoki csapat edzője

Férfi kosár NB I: hiába állt fel sokszor, kikapott a DEAC

1. den itt lévő edző számos hasznos ötletet meríthetett, amit hazavihet, s a jövőben saját csapatánál eredményesen alkalmazhat
  2. Fitness-wellness instruktor (személyi edző) a Debreceni Labdarúgó Akadémiával, a Debreceni Kosárlabda Akadémiával és a Debreceni Egyetem Sportegyesületével (DEAC) együttműködve éve a középfokú oktatás szolgálatában ÖRÖKÖS ÖKOISKOLA Külön figyelmükbe ajánlom a tavaly bevezetett két képzésünket
  3. Hasznos mérkőzés volt, remek egyéni és csapatteljesítménnyel. Gratulálok a lányaimnak! A nap folytatásában az NBII-es csapat lépett pályára, akik DEAC-cal mérkőztek meg. A nyíregyházi lányok bár keményen küzdöttek, ami a szettek eredményében is megmutatkozott, de ezúttal a győzelmet a DEAC könyvelhette el magának. (0-3
  4. volt
  5. DEAC. Tempo DSE. 93-39. 2010. 10. 28. Tempo DSE. Szolnok VSI. 54-80. DEAC - Tempo DSE 93-39 (26-11, 19-5, 23-10, 25-13) Pontszerzők: Varga Alexa 15, Éva Ramóna 7/3, Éva Patrícia 7, Hanuska Adél 7, Beck Darina 2, Máriás Fruzsina 2. Szilágyi Zoltán edző:.
  6. 2019-03-14 kj Atomerőmű SE, DEAC, kosárlabda Első idegenbeli meccse volt a hajdúság fővárosában Braniszlav Dzunicsnak az Atomerőmű SE kispadján. A vezetőedző a mérkőzés előtt elmondta: ahhoz, hogy jól szerepeljünk Debrecenben, kevesebb hiba, szervezettebb játék, és több koncentráció kell

Ez nem a debreceniek napja volt - DEAC K

1. 2016. 09. 01.-jelenleg NB I-es kosárlabda edző BKG PRIMA SE 2015. 09. 01.-jelenleg A HERJ folyóirat szerkesztőbizottságának tagja Magyar Nevelés- és Oktatáskutatók Egyesülete 30. kosárlabda edző DEAC - NB I, Hepp Kupa, International Student Basketball League, NB II - U20, Egyetemi bajnokság (MEFOB), U18, U16 2007. 09. 01.
  2. d a női,
  3. kosárlabda UP eredmények 2017. február 20. 11:57 U23: DEAC - Aluinvent-DVTK U23 63-56. Szoros mérkőzésen szenvedett hétpontos vereséget az Aluinvent DVTK U23-as együttese az NB I/B Keleti csoportjának 17. fordulójában a Debrecen vendégeként
  4. Edző: Gulyás László. Salgótarján: El-Nader 16/3, Monye 11, Benedek 10, Nagy 8, Ignácz 6. Csere: Kiss 3, Tavaszi 2, Botos 2, Földi, Géczi, Jordáki Edző: Kovács Dénes. Gulyás László edző: A dupla mérkőzés első felében a saját démonainkkal való küzdelemben ismét alul maradtunk. Amíg ezzel voltunk elfoglalva egy.

Második félidei nagyszerű játékának köszönhetően 13 pontos győzelmet aratott a DEAC az Alba Fehérvár ellen. Berényi Sándor együttesének ezzel megmaradt az esélye a Magyar Kupa részvételre, bár a sorsuk nem csak a saját kezükben van. Daniel Amigo és Ivosev Tamás kosaraival indult a találkozó, melyre a vendégek egy hárompontossal válaszoltak Az MKOSZ hivatalos honlapja átfogó információt nyújt a szövetségről. A hunbasket.hu-n megtalál minden információt a válogatottakról, aktuális mérkőzéseikről, a női illetve férfi tagozatokról, bajnokságok állásáról és az utánpótlás helyzetéről. Fiatalos, folyamatosan frissülő honlapunk célja, hogy új pályára állítsa a magyar kosárlabda iránt. Férfi kosárlabda NB I: nem sikerült a bravúr a KTE otthonában Hírszerkesztő-3/25/2018 11:29:00 de. Kilenc pontos vereséget szenvedett a DEAC a felsőházba igyekvő Bács-Kiskun megyei csapat vendégeként. Berényi Sándor együttese az első negyedben öt pontos előnyre tett szert, melyet egészen a végjátékig tartani tudott, ám. A koronavírus-járvány miatti hosszas kihagyást követően végre elkezdődött az egyetemi kosárlabda-bajnokság 2020/2021-es idénye, amelynek nyitányán a TFSE férfi és női csapata is győzelemmel kezdett. Idén márciusban a világjárvány megálljt parancsolt a Magyar Egyetemi-Főiskolai Bajnokság (MEFOB) kosárlabda.

Kosárlabda Edző Ok

1. Kosárlabda: sztárokkal vitázik a fiatal magyar edző. A DEAC férfi NB I-es kosárlabdacsapatát irányító Kovács Adrián legutóbb neves spanyol kollégájával, Joan Plazával ütköztette érveit, pénteken az NBA-s Philadelphia 76ers főelemzője, Sergi Oliva következik
  2. Békési Mihály edző (Békés): Azt várom, hogy a női vonal is a fejlődés útjára lépjen. Konkrétan, városunkban talán a régi hagyományokat, eredményeket tudjuk ápolni. Pál József edző (Gyöngyös): Jó hangulatú mérkőzéseket várok, ahol a játék és a játékosok a főszereplők. Mi nem tudjuk megoldani a női szakág.
  3. NB II., Keleti csoport MEAFC-Nyírbátor 5-5 (4-2) Miskolc, v.: Forgács, Takács. Nyírbátor: Tóth K. - Pálvölgyi, Bakosi, Erdei, Katona. Csere: Török.
  4. Pedig igen jó indult, Szalma Zsolt visszavette a vezetést (3-2), csakhogy egy perc elég volt a DEAC-nak az egyenlítésre, és aztán jöttek a gólok, egészen pontosan még négy. 4-3 után mondjuk kettős emberhátrányban kaptuk az ötödiket, ezt azért nem olyan könnyű kivédekezni, pláne egy élcsapattal szemben

DEAC: az új edző és a hazai pálya sem segített - fotókkal

Óriási küzdelemben a Debrecen jutott be elsőként a Hepp-kupa holnapi fináléjába a hódmezővásárhelyi négyes döntőn. A DEAC-ban Nagy Botond szinte emberfelettit nyújtott, 31 pontot szórt a jó erőkből álló Nógrád megyeieknek. A döntő vasárnap 18 órakor kezdődik a Hódtói Sportcsarnokban A FINAL SCORE MÉDIA Kft. kiemelt hangsúlyt fektet a határon túli magyar sportszerető közönségre is, ezért platformját szélesítve létrehozta a sporthataroknelkul.hu, erdelysport.hu, felvideksport.hu oldalakat. A bővítés azt a célt hivatott szolgálni, hogy a diaszpóra és a Kárpát-medence minden magyar sportolója megfelel KOSARAS NYÁRI TÁBOR TUDNIVALÓK Az elmúlt évek nagy sikerű nyári kosárlabda táborai után, az idén sem maradhat el a Ziccer Tigrisek Nyári Kosárlabda tábora. 2017-ben is várjuk kosarasainkat, barátaikat, osztálytársaikat és mindenkit, aki szeretne eltölteni egy hasznos és vidám hetet a ZITI-ben a kosárlabdával

A Szpari ezt elbaltázta... Először játszott zárt kapuk között hazai pályán a Nyíregyháza, amely a Szegedet látta vendégül vasárnap este a labdarúgó NB II., 17. fordulójában Csúsztak, másztak a srácok, nagyon beleerősített a DEAC, de végül sikerült megúszni újabb bekapott gól nélkül ezt a szakaszt. Őrült izgalmakra számítottunk ezek után a harmadik harmadban, és ez el is jött, főleg azután, hogy Izacky egyenlített

Mozdulj rá! - Fölényes Közgáz siker a nyugatiSoproni Kosárlabda Club » Hősies helytállás, kiesőEgyre drágább a debreceni luxusiskola - Cívishír

Kosárlabda: Spanyol erőnléti edző érkezik a DEAC-hoz

Az MKOSZ megbízásából a Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia 2014. július 5-én edzői szakmai továbbképzés tart. Az előadások kezdete 9.30 óra. A tervezett program: 8 A Sopron ötpontos győzelmet aratott a DEAC vendégeként a férfi kosárlabda NB I keddi mérkőzésén. A mezőny legjobbja a soproniak bedobója, a montenegrói Milos Borisov volt 22 ponttal. Eredmény: DEAC-Sopron KC 81-86 (23-26, 19-20, 15-20, 24-20) A Kosárlabda: itthon kapott ki a DEAC a Soprontó

Pro licences edző kerestetik zöld-fehér csapathoz

A Loki ikonja lett a DEAC új edzője - Debrecen hírei

Ezt követően egymás után öt támadást is elrontottak a vendégek, Borisov vezérletével fordított a DEAC. Sokáig csak Sarenac (9 pont) és Taylor (6 pont) tudott eredményes lenni a fővárosiaktól, 13-15-nél újra az újonc vezetett, időt is kért Berényi edző Férfi kosárlabda NB I - Győzelemmel búcsúzott a körmendi edző Budapest, 2018. január 6., szombat (MTI) - A Körmend magabiztosan nyert a vendég Jászberény ellen a férfi kosárlabda NB I szombati játéknapján Edző / Assistant coach: Milos Konakov Gyúró / Masseur: Tanai Zoltán Erőnléti edző / Fitness coaches: Hajas Csaba és Laki Ádám Csapatorvos / Doctor: dr. Bauer Ottó. Klubsikerek / Succeses of the team: Bajnoki cím / Hungarian League champion: 1 (2007-2008), 2 (2018-2019) Kupagyőzelem / Hungarian Cup winner: PEAC-Kosárlabda Akadémia Pécs - Debreceni Kosárlabda Akadémia-DEAC 100-28 (23-8, 29-9, 24-2, 24-9) PEAC-Kosárlabda Akadémia Pécs: Demeter N. 18, Szücs L. 4, Tenyér 3, Benke 11, Juhász 17, Szeitl 9, Scherer 16, Zólyomi 8, Kóbor 4, Mándi 8, Tóth R., Vitári 2. Edzők: Imreh Ajtony, Hartung Anit

Loki-legenda lett a DEAC új edzője HAO

Bornemissza Gergely nemzetközi utánpótlás kosárlabda emléktornán a hazai egri csapaton kívül a lengyel Przemysl megye válogatottja, a szlovák Michalovce és az ukrán Lvov vett volna részt. Utóbbi csapat nem jött el, így beugróként az Egri Városi Sportiskola-Kék Oroszlánok Kosársuli két évvel idősebb játékosokból. Sólyom Attila edző nehéz mérkőzésre számít, de bízik a csapatában. Kosárlabda Befejeződött az alapszakasz a Debreceni Egyetem férfi és női csapatának is, mindkét együttes készülhet a négyes döntőért vívott keresztjátékra DEAC Gladiators - Miskolc Steelers 7-28 (0-7, 0-7, 7-7, 0-7) Miskolci pontszerzők: Charles Wort 3 TD (2 elkapott, Vasyl Jordan passzából, 1 futott), Fenyvesi Csaba TD (elkapott, Vasyl Jordan passzából), Jónás Máté (4 extrapont-rúgás). A Steelers győzelmével jogot szerzett a rájátszásra, november 15-én a döntőbe jutásért játszhat, ellenfele a másik ágról a. U16/B együttesünk a középház első fordulójában nem lépett pályára, így a lányok nagyon várták már a mérkőzéseket. Lányaink a DEAC, valamint a Törekvés SE csapatai ellen léptek pályára. Sajnos nem úgy kezdtük el a meccset, ahogy szoktunk, nem volt meg a lányokban az a tűz, ami eddig jellemezte őket

„Futás és fegyelmezettség nélkül ezt a játékot nem igazánCsapatmunkával a sikerért | Hírek„Gyurika megmozdulásaitól csak a taktikai húzása volt jobb

Férfi kosár NB I: 193 pont és vendégsiker Pécsen - NS

Elérhetőségek Szombathelyi Ifjú Sólymok Kosárlabda Sportegyesület 9700 Szombathely, Sugár u. 18. Telefon: 36308666941 E-mail küldés DEAC 0 0 Péntek 18:30. Kispest KNKSE 0 0 Szombat 14:30. KLC Lajosmizse 0 0 Szombat, 18:00. DEAC KTE-PSz 0 0 Vasárnap 14:30. Körösladány KTE HUFBAU 0 0 Vasárnap, 14:30. Hírös-Ép Nyárlőrinc 0 0 Regisztráció | Menü. FUTSAL. KÉZILABDA.